e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 2/2021

czytaj

Czas na Wnętrze

2/2021 (03.02.2021)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
95,20 zł

Opis

Mieszkanie z duszą - w domu Andrzeja Piasecznego wszystko ma swoje dobrze przemyślane miejsce; karnawałowe szaleństwo; rezydencja w Milanówku zachwyca klimatem nowoczesnej tradycji; Benjamin Hubert wyprzedza przyszłość; słynne krzesło Vernera Pantona; świat wokół sofy - eleganckie wnętrza starej kamienicy stały się scenerią dla młodego mężczyzny; pełne symboliki prace Kamili Figury; lampy to więcej niż przedmioty, które dają światło; martwe natury jako temat pięknych obrazów; drzwi to jeden z najważniejszych elementów wnętrza; co, gdzie i kiedy w galeriach i muzeach; elegancka i stonowana stylistyka limuzyny Volvo.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis