e-Kiosk.pl - Forbes Women 1/2021

czytaj

Forbes Women

1/2021 (11.02.2021)

Liczba stron: 148

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.00 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 31% w porównaniu do ceny z okładki

82,80 zł

Opis

Meryl Streep – gwiazda, która nie gaśnie; Margaret Thatcher: co zostało z Żelaznej Damy; jak wykorzystać swoje talenty; raport Polska 50+; wpływ pandemii na kobiety w biznesie; sprawdź swoje talenty; digital nomads.

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy, problemy, które z racji biznesowego i konserwatywnego charakteru magazyny Forbes nie znajdują miejsca na łamach miesięcznika: cała strefa psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym). Cały obszar stylu życia, (hobby, moda biznesowa, etykieta).

czytaj więcej zwiń opis