e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 2/2021

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

2/2021 (11.02.2021)

Liczba stron: 132

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.10 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Stres i lęk związanie z przedłużającą się izolacją w dobie pandemii powodują coraz większe problemy ze snem; odpowiedni styl życia może cofnąć spadek zdolności poznawczych; bytujące w naszych jelitach bakterie mogą wytworzyć środowisko, które zniszczy nowotwór lub przyspieszy jego wzrost; sprawność układu krążenia wpływa na tempo starzenia i aktywność intelektualną, więc warto o niego zadbać; zarówno nadczynność, jak i niedoczynność gruczołu tarczowego zaburzają pracę układu ruchu i podnoszą ryzyko osteoporozy; odzyskaj formę po covid-19; 7 sposobów na łysienie androgenowe.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis