e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 3/2021

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

3/2021 (18.02.2021)

Liczba stron: 204

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

69,99 zł

Opis

Popławskie. Trzy pokolenia; Filozof Tomasz Stawiszyński o końcu świata i wątpliwościach; Dorota Wodecka pyta Tomasza Organka; Prof. Marcia Barbosa wie wszystko o wodzie; Ginekolożka Anna Fuchs. Historia lekarska i osobista; Seks w wielkim mieście. Kity i hity; Joanna Banaszewska. Jak zdobyć pieniądze i spokój.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis