e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 2/2021

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

2/2021 (24.02.2021)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł 14.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 8% w porównaniu do ceny z okładki

328,00 zł

Opis

Zadania z temperaturą całkowitą TAT; opowiem Ci o samolocie... – cz. 8 Flight Management System; LAPL - i już latasz; FIR Warszawa – nie tylko nad Polską; Helio Courier – Misjonarz i szpieg; szybowce - przegąd sezonu 2020; pogoń za balonem on-line; nowe oblicze Muzeum Lotnictwa Polskiego; nowa rzeczywistość dronowa.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis