e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 3/2021

czytaj

Cztery Kąty

3/2021 (25.02.2021)

Liczba stron: 156

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.99 zł

Opis

Podłogi z fasonem; kuchenne nowości; urok dekoracyjnych drobiazgów; małe cuda z mosiądzu; sztuka zamknięta w poduszce; warszawski apartament 48 m2; 55 m2 po generalnym remoncie; przestrzeń z bonusem – mieszkanie z antresolą; życie od kuchni; jaką płytę grzewczą wybrać; wymiana drzwi; przed czym chroni czujka; wyposażenie toalety – jakie rozwiązania wybrać; wygodne poddasze; relacja z programu „Zgłoś remont”; relaks w kąpieli; jadalnia na miarę; sęki i słoje - uroda drewna jest niezwykła, a możliwości niemal nieograniczone; wygodny przedpokój; balkon na wiosnę - sadzimy pierwsze kwiaty.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis