e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 3/2021

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

3/2021 (13.03.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł 14.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 46% w porównaniu do ceny z okładki

195,00 zł

Opis

Modernizacja techniczna Sił Zbrojnych RP w 2020 roku; Czołgi lekkie – powrót do łask; Zmiany w rosyjskich wojskach powietrznodesantowych; Nie tylko F-16. Modernizacja słowackich sił zbrojnych; Szybciej i efektywniej. Sieci 5G w zastosowaniach militarnych; Chińskie morskie samoloty patrolowe; Programy okrętowe i lotnicze Marinha do Brasil; Polskie projekty samolotów bojowych z lat 90.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis