e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 3/2021

czytaj

Czas na Wnętrze

3/2021 (03.03.2021)

Liczba stron: 156

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
95,20 zł

Opis

Apartament skrojony na miarę, który nikogo nie pozostawia obojętnym; nowe spojrzenie na trendy; pastele z charakterem; Hella Jongerius; Marta Pombo, gwiazda hiszpańskiego Instagrama, zaprosiła nas do domu; abstrakcyjne piękno zestawu Vovo; fotel Bibendum Eileen Gray; wywiad - Tomasz Słomka; Marcin Wesołowski i klasyka w wersji boho; nowoczesne kuchnie stały się ergonomiczne; porcelana z katowickiej wytwórni Steatyt; wszystko o garderobach typu walk-in; co, gdzie i kiedy w galeriach i muzeach; jak mądrze urządzić funkcjonalną łazienkę; temat numeru - zakochani w lofcie.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis