e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 4/2021

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

4/2021 (14.04.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł
159,90 zł

Opis

Rosomak BMS – program pod specjalnym nadzorem; Wozy rozpoznawcze. Podejście niemieckie i francuskie; Brytyjska pogoń za polem walki przyszłości; Homar po brazylijsku. System artylerii rakietowej ASTROS; Chiński śmigłowiec Z-8 i jego wersje rozwojowe; Nowe życie Albatrosa; NATO w objęciach Neptuna. Operacje morskie Sojuszu po 1990 roku; Lotnictwo wojsk lądowych w ludowym Wojsku Polskim.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis