e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 4/2021

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

4/2021 (18.05.2021)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.10 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

111,00 zł

Opis

Firmy farmaceutyczne zrobią wiele, by zyskać nowe rynki zbytu dla swoich produktów i uciszyć niepokornych; niemal połowa diabetyków cierpi na zapalenie stawów, wszyscy zaś są narażeni na znacznie większe ryzyko złamań niż zdrowi ludzie; co izolacja wyprawia z sercem; jedna z najnowszych metod leczenia raka - zakłócanie zjawisk elektrycznych w jego komórkach; jak zwalczyć egzemę; glutation – superpogromca wirusów; 10 sposobów na migotanie przedsionków.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis