e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 5/2021

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

5/2021 (15.04.2021)

Liczba stron: 204

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

69,99 zł

Opis

Judi Dench. Dama nadal może przeklinać; 33-letni Bartek opuszcza Polskę, Barbara – swoje małżeństwo, a Katarzyna Miller śpiewa i rozlicza się z przeszłością; Psycholożka Magdalena Budziszewska: Jak sobie poradzić z depresją klimatyczną; Poeta i muzyk Michał Zygmunt ratuje Odrę, a ona ratuje jego; Ida B. Wells. Pierwsza czarnoskóra dziennikarka, która opisała lincze; Behrouz Boochani. Uciekinier z wyspy Manus; Dorota Wodecka pyta Filipa Zawadę; Emily Wilson. Walczy z wykluczeniem menstruacyjnym.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis