e-Kiosk.pl - Forbes 5/2021

czytaj

Forbes

5/2021 (28.04.2021)

Liczba stron: 252

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
17.00 zł 19.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

183,60 zł

Opis

Dzięki piwu z marihuaną biznes duetu Janusz Palikot Kuba Wojewódzki ma się rozpędzić jak tuwimowska lokomotywa; Buty z internetu za 5 mld złotych; Ranking: Największe polskie firmy techmedyczne; Forbes Exclusive: Globalni najbogatsi; Rainbow Tours. Zyskowna ucieczka w tropiki; Auto Partner. Gaz do dechy na częściach zamiennych; Petmex. Złoty efekt rozpieszczania psów; Chess and Checkers. Gambit programisty; Najzdolniejsza polska młodzież; Obligacje: prawdziwy szał zakupów na rynku polskiego długu; Adam Lamentowicz. Nomada z żyłką do hazardu; Nabierz dystansu do siebie, a zbliżysz się do innych; Popkultura bije Kossaki.

Lider wśród magazynów biznesowych

Miesięcznik FORBES został uznany za Magazyn Roku wg Media i Marketing Polska.

FORBES na polskim rynku istnieje od 2004 roku.

To prestiżowy magazyn o tematyce biznesowej, znany na świecie przede wszystkim z rankingów, począwszy od najbogatszych ludzi świata po najlepiej zarabiające gwiazdy. Autorzy Forbesa to światowe autorytety biznesu. To również autorzy dogłębnych i syntetycznych materiałów obejmujących zarówno trendy, jak i konkretne rozwiązania mikroekonomiczne. Jego znakiem rozpoznawczym jest wnikliwy reportaż na temat biznesu, rzucający wyzwanie obiegowym poglądom.

Forbes jest obowiązkową lekturą każdego skutecznego menedżera. Skierowany jest do osób dynamicznych, aktywnych, otwartych na światowe trendy. Stanowi źródło inspirującej wiedzy, która pomaga osiągać cele, przedstawia i tłumaczy zjawiska zachodzące w świecie biznesu. Istotna część magazynu to unikalne rankingi, opinie, analizy i komentarze najwybitniejszych postaci światowego biznesu.

FORBES to także prestiżowe wydarzenia eventowe:

FORBES EXECUTIVE FORUM - comiesięczne spotkanie w elitarnym gronie zwycięzców rankingów oraz ekspertów-autorów indeksów i raportów FORBESA.

REGIONAL FORBES EXECUTIVE MEETING -cykl prestiżowych spotkań w elitarnym gronie władz wojewódzkich, samorządowych oraz lokalnego biznesu, organizowane w każdym województwie. Szczegóły oraz terminy na www.rfem.pl

BRANCH FORBES EXECUTIVE CONGRESS - prestiżowe spotkania najważniejszych ludzi z poszczególnych branż, omawiające trendy rozwojowe danego sektora możliwe do przewidzenia w perspektywie 10-15 lat

Sprawdź Forbesa w postaci cyfrowej - numer 3/2007 oferujemy do pobrania bezpłatnie!

Uwaga: opcja drukowania e-wydań Forbesa jest wyłączona.

czytaj więcej zwiń opis