e-Kiosk.pl - Estrada i Studio 4/2021

czytaj

Estrada i Studio

4/2021 (29.04.2021)

Liczba stron: 92

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
13.20 zł 16.50 zł

Opis

Hammer 88 Pro – Wygodna i niedroga klawiatura M-Audio; Sequential Pro-3 – Hybrydowy analogo wielkim potencjale; Wacław Zimpel – „Co w tym złego,że to nie jest jazz?”; Bitwa maszyn perkusyjnych; Audient iD4/iD14; HEDD Type 07 Mk2.

Zawartość magazynu Estrada i Studio dzieli się na cztery części: testy najnowszego sprzętu, tutoriale technologiczne, rozmowy i prezentacje muzyczne.
Miesięcznik jest wydawany razem z nośnikami cyfrowymi, których zawartość jest uzupełnieniem publikowanych artykułów. Testowanym produktom zawsze towarzyszy prezentacja audio, a także pełna dokumentacja, filmy i software, dzięki czemu czytelnik otrzymuje komplet informacji na temat sprzętu/oprogramowania. Dołączone do magazynu media elektroniczne stanowią bardzo atrakcyjną dla czytelnika wartość dodaną. Redakcja zleca twórcom produkcję oryginalnych pakietów sampli, dostępnych tylko i wyłącznie na naszych płytach.
Dbamy także o to, by kilka razy do roku zamieszczać na naszych krążkach w pełni funkcjonalne oprogramowanie, udostępnione nam przez jego producentów.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis