e-Kiosk.pl - Czas na Wnętrze 5/2021

czytaj

Czas na Wnętrze

5/2021 (30.04.2021)

Liczba stron: 156

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.90 zł
102,40 zł

Opis

Mieszkanie w historycznym centrum Mediolanu to zupełnie nowy świat do odkrycia; klasyczny apartament ze wspaniałym widokiem na parkową zieleń; minimalizm sir Normana Fostera; niepowtarzalny Cookie Kitchen Units; ognista czerwień kontra kropki; projekty marki 10 Decoart to opowieść luksusie; w modnym wnętrzu postawmy na młodą polską sztukę; co, gdzie i kiedy w galeriach i muzeach; w salonie idealnym liczy się przestrzeń i domowe ciepło; kuchnia otwarta to przede wszystkim kuchnia wygodna; prysznic może mieć różne funkcje, ale musi być ozdobą łazienki.

Czas na Wnętrze - największy w Polsce magazyn o stylowych mieszkaniach i domach!
Jest to pismo dla osób, które chcą mieszkać efektownie i komfortowo, choć niekoniecznie we wnętrzach urządzonych bardzo drogo lub z przepychem. Nasi Czytelnicy mają zamiłowanie do urządzania wnętrz, poznają więc na naszych łamach trendy w wystroju oraz najmodniejsze style. Motto pisma brzmi: "Magazyn pełen inspiracji", dlatego co miesiąc publikujemy nie tylko wiele zdjęć i reportaży, pokazujących piękne mieszkania, apartamenty i domy, ale także podpowiedzi i porady, w jaki sposób podobny efekt uzyskać we własnych czterech ścianach.
Nasz magazyn kochają nie tylko Czytelnicy, ale także projektanci i architekci wnętrz, którzy doceniają szczególnie rubryki poświęcone współczesnemu wzornictwu, historii designu oraz sztuce.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis