System emerytalny, jaki znaliśmy od 1999 roku, odchodzi w przeszłość – rząd przedstawił swój pomysł: to nie OFE, lecz ZUS będzie jego podstawą; Władimir Putin, dotąd protestujący przeciw amerykańskim planom uderzenia w reżim Al-Asada, zmienił stanowisko; szef MSZ Radosław Sikorski chce, aby kolejna kategoria informacji pozostawała ukryta przed opinią publiczną.
Dodatki: Gazeta Prawna, Samorząd i Administracja, Kadry i Płace
UWAGA! Kupując wydanie elektroniczne, otrzymasz treść dostępną gdzie indziej wyłącznie dla prenumeratorów pisma drukowanego!
Dziennik Gazeta Prawna – codziennie obiektywne i rzetelne informacje z kraju i ze świata. Piszemy o tym, co dziś ważne i odpowiadamy na Wasze pytania – szczególnie te związane z obecnymi wyzwaniami tj. pandemia, praca zdalna. Na bieżąco wyjaśniamy zmieniające się przepisy. Wspieramy się wyjaśnieniami ministerstw i urzędów. Pomagamy unikać błędów i ostrzegamy, jakie są kary. Ponadto w każdy piątek specjalne magazynowe wydanie Dziennika Gazety Prawnej w całości z tekstami społeczno-ekonomicznymi.
Gazetę wzbogacają praktyczne dodatki dla specjalistów, niedostępne w kioskach: Księgowość i Podatki, Rachunkowość i Audyt, Firma i Prawo, Samorząd i Administracja, Prawnik, Kadry i Płace, Ubezpieczenia i Świadczenia. NOWOŚĆ 2021 r. dodatki Biuro Rachunkowe i Księgowość Budżetowa (dostępne raz w miesiącu). Dodatkowo publikujemy wyjątkowo cenione przez Czytelników specjalne dodatki dotyczące najważniejszych zmian, nowych rozwiązań, na gorąco odpowiadamy na pytania. Piszemy o pracy zdalnej, o tarczach antykryzysowych, o nowych przepisach do walki z epidemią, o sposobach walki z zatorami płatniczymi i nowych obowiązkach pracodawców. Zapewniamy bezpieczeństwo w stosowaniu zmieniającego się prawa.