e-Kiosk.pl - Młody Technik 5/2021

czytaj

Młody Technik

5/2021 (24.05.2021)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
9.50 zł 11.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 33% w porównaniu do ceny z okładki

95,00 zł

Opis

Temat numeru: CO, JEŚLI... Znajdziemy wszystkie rozwiązania; Czy miejsce wojen o ropę zajmą wojny o baterie; Tajemnice protonu. Wiek i rozmiar wciąż niepewny; Co w telefonie pomoże ograniczyć czas spędzony w telefonie; Matematyka z ludzką twarzą: Znowu o pandemii i matematyce; Od faetonu do crossovera. Jakie wyróżniamy typy nadwozi samochodów osobowych i czym się one charakteryzują?

Młody Technik to popularny miesięcznik ukazujący się od 1932 roku. Skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, a szczególnie do młodzieży szkolnej. Każdy, kto interesuje się współczesną techniką i kierunkami jej rozwoju znajdzie w Młodym Techniku coś dla siebie.
Jest to jedyny tytuł w segmencie nauk ścisłych i techniki, zalecany jako lektura dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Uczniowie i nauczyciele szczególnie cenią rubryki edukacyjne odnoszące się wprost do przedmiotów szkolnych takie jak: Chemia, Fizyka, Matematyka, jak również rubryki rozwijające dodatkowe zainteresowania, tj. Jak to działa, Jak to robią, Historia odkryć i wynalazków. Są też działy dla majsterkowiczów i modelarzy.

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis