e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 5/2021

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

5/2021 (21.05.2021)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.40 zł
328,00 zł

Opis

Oszlifowany Diament; Na kurs i punkt; PBN dla general aviation; Wypad do Bułgarii; Opowiem Ci o samolocie... – cz. 11 System EGPWS; Cicho jak Nynja; Szybowcowe rekordy Polski – warto próbować; Z angielskim w świat; Szla kiem na szczyt - Cumulusy 2020; Wspomnienie o Marku Rudowskim.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis