e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 21/2021

czytaj

Newsweek Polska

21/2021 (23.05.2021)

Liczba stron: 120

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Kulisy spisku na Lewicy - dlaczego opozycja nie wykorzystała szansy na obalenie rządu PiS; prywatna wojna Mariana Banasia; alarm dla polskiej gospodarki; jak powstał „Człowiek z żelaza”; Houellebecq o depresji i nienawiści; dodatek: Zielony Newsweek.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis