Spółki odzieżowe rozpoczęły jesienne żniwa; zbudujmy ogólnopolską sieć LTE na częstotliwości wystawianej na aukcję – zaprasza konkurentów właściciel Plusa i jednocześnie uderza; Czerwona Torebka wraca do korzeni; surowce dalej będą drożeć; zasady inwestycyjne ikony day tradingu Jeffa Coopera; warszawska giełda szuka złotego środka; Komisja Europejska zaleca zdecydowaną poprawę działalności administracji publicznej.
JUTRZEJSZY Parkiet dostępny już DZIŚ wieczorem!
Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet przyspiesza publikację e-wydania. Od poniedziałku, już od godz. 20.00, można kupić i przeczytać e-wydanie Parkietu, które w wersji papierowej ukaże się dopiero następnego dnia. Parkiet jest więc najświeższą gazetą finansową w Polsce.
Największy w Polsce newsroom gospodarczy zbiera, analizuje i zgłębia dla Państwa najważniejsze informacje ze świata finansów. Codzienne wydanie „Parkietu”, sześć dni w tygodniu, to kilkadziesiąt artykułów o emitentach, instytucjach finansowych, gospodarce. To również opinie, felietony i wywiady z najważniejszymi ludźmi krajowej i globalnej finansjery.
czytaj więcej
zwiń opis