e-Kiosk.pl - Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA 12/2021

czytaj

Pismo Samorządu Terytorialnego WSPÓLNOTA

12/2021 (19.06.2021)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.00 zł 30.50 zł
884,00 zł

Opis

Nie wszyscy przetrzymają „Polski Ład”; unijne wsparcie na projekty retencyjne; konsultacje społeczne w procesie tworzenia jednostki pomocniczej; plany nowelizacji ustawy o własności lokali; modernizacja systemów ciepłowniczych wyzwaniem dla samorządów; cyberbezpieczeństwo po amerykańsku; Sosnowiec - nocny autobus na wezwanie; „Mój Rynek” w Kozienicach; Wyspa Młyńska – nazwa zobowiązuje; niedrogie mieszkania w Łowiczu; autonomicznym busem po cmentarzu; odciski palców w dowodach osobistych; opinia w sprawie domu jednorodzinnego; jak odpowiadać na wnioski o dostęp do informacji publicznej; zmiana umowy o zamówienie publiczne; czy i jak może dorobić urzędnik; ewidencjonowanie czasu pracy nauczycieli; pożyczki dla wspólnot mieszkaniowych; zmiana w budżecie z mocą wsteczną; zmiany w charakterystyce energetycznej budynków.

WSPÓLNOTA – najdłużej ukazujące się pismo o tematyce samorządowej na rynku. Adresowane jest do kadry zarządzającej JST, radnych oraz pracowników urzędów, jednostek organizacyjnych JST i studentów.
Dzięki krótkiemu cyklowi wydawniczemu pracownicy samorządowi właśnie we WSPÓLNOCIE najszybciej uzyskują aktualne informacje z zakresu:
- procesu legislacyjnego w instytucjach centralnych,
- praktycznego stosowania prawa,
- poradnictwa i odpowiedzi na pytania prawne,
- finansów i gospodarki samorządu,
- informacji o życiu środowiskowym samorządowców.

czytaj więcej zwiń opis