e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 24/2021

czytaj

Newsweek Polska

24/2021 (13.06.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Dwa oblicza Ryszarda Terleckiego; Tusk i Kaczyński – pojedynek odwiecznych rywali; Justyna Kowalczyk o sportowcach pod presją; drugie życie telewizyjnych gwiazd; dominikanin Maciej Biskup o kryzysie władzy w Kościele; rewolucja w fotowoltaice; dodatek: Living. Trendy w designie.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis