e-Kiosk.pl - Pracownik Samorządowy 7-8/2021

czytaj

Pracownik Samorządowy

7-8/2021 (13.07.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
47.00 zł 49.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 5% w porównaniu do ceny z okładki

564,00 zł

Opis

Zmiany w wynagradzaniu pracowników zatrudnionych w podmiotach leczniczych; zmiany w Karcie Dużej Rodziny; e-urząd sprawdził się w pandemii; kompetencje miękkie kierownika urzędu; prestiż nauczyciela w górę, czyli MEiN-u troska o błogostan pedagogów; uprawnienia i ochrona stosunku pracy pracownicy szkoły w ciąży; zatrudnianie cudzoziemców w Polsce w publicznych i niepublicznych placówkach oświatowych; elektroniczna dokumentacja pracownicza po dwóch latach; obowiązek korzystania z podpisu elektronicznego; odpowiedzialność kierownika jednostki sektora finansów publicznych za sprawozdawczość budżetową; wykonywanie pracy na część etatu; zgoda na rozwiązanie stosunku pracy z radnym; ocena charakteru umowy w celu objęcia obowiązkiem składkowym; badania okresowe.

PRACOWNIK SAMORZĄDOWY to pierwszy miesięcznik na rynku, w którym sprawy kadrowo-płacowe odnoszą się do wszystkich pracowników samorządowych. Zakres tematów poruszanych na łamach pisma w pełni obejmuje problemy dotyczące zagadnień personalnych, tj. spraw kadrowych, płacowych oraz zarządzania pracownikami. Czytelnicy odnajdą w nim:
  • rozwiązania konkretnych problemów, przykłady dobrych praktyk,
  • porady i interpretacje przepisów,
  • odpowiedzi na swoje pytania,
  • nowe prawo i planowane zmiany,
  • orzecznictwo, wzory dokumentów, wskaźniki, stawki.

Miesięcznik adresowany jest do: pracowników urzędów i samorządowych jednostek organizacyjnych, w szczególności do pracowników działów personalnych, specjalistów do spraw kadrowo-płacowych, kadry zarządzającej JST.

czytaj więcej zwiń opis