e-Kiosk.pl - Polityka 25/2021

czytaj

Polityka

25/2021 (15.06.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Skąd się wziął Ryszard Terlecki; grzechy główne biskupów; słabe ogniwa PiS; jak Tusk chce wrócić do gry; kto nas strzeże na plaży; rozmowa z Jerzym Białobokiem; jak bezradnej matce odebrano dziewiątkę dzieci; rozmowa z dr. Jarosławem Derejczykiem; tykające wiatraki; długi rajd Sobiesława Zasady; ryzykowny szczyt Biden-Putin; wywracanie ustroju; Matthew McConaughey - od aktora do gubernatora; po co nam dyplomaci; wszechświat według Barboura; w poszukiwaniu tożsamości seksualnej; Borys Sokołow, autor książki „Straszliwe zwycięstwo”, o propagandowym i prawdziwym obrazie wojny między III Rzeszą a ZSRR; krzywda cesarza Barbarossy; 10. Nagroda Architektoniczna POLITYKI; mit artysty darmozjada; rozmowa z pisarką Martą Dzido; nieprzewidywalne tenisistki; niezwykły fotofestiwal w Łodzi.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis