e-Kiosk.pl - T3 7-8/2021
 
Pojedyncze wydanie
7.10 zł 6.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 35% w porównaniu do ceny z okładki

49,70 zł

Opis

Najciekawsze zdobycze świata technologii zmierzające w twoim kierunku; Samsung QN91A to m.in. propozycja dla pecetowców i godny zastępca gamingowego monitora; LENOVO YOGA SLIM 7 - mobilne centrum pracy w stylowym, lekkim i nowoczesnym wydaniu; jak roboty sprzątające mogą pomóc w zaprowadzeniu porządku na małym metrażu; kamery, które przydadzą się nie tylko podczas urlopu; sportowe emocje z SAMSUNG NEO QLED - chociaż Euro 2020 już za nami, święto miłośników sportu nie kończy się na mistrzostwach; zakupy odzieżowe i coś dla fanów marek premium; YAMAHA YH-E700A; ASTELL&KERN KANN ALPHA BLUE; APPLE IPAD PRO M1; najciekawsze modele samochodów, jakie możesz znaleźć w salonach; pora na przygodę w terenie - nadjeżdża peleton elektrycznych rowerów, gotowych na to, by zabrać cię tam, gdzie tylko zechcesz; RECENZJE: SteelSeries Rival 5, Razer Kiyo Pro, OnePlus Nord CE 5G, Sony A80J, JBL Tour One, Canon EOS 250D, LG C1, Creative SXFI Gamer, Audio Pro P5, Nebula Vega Portable, WD_BLACK D30 Game Drive SSD, JBL Tour Pro+ oraz Takstar TAK55.

T3 to Technologie Trzeciego Tysiąclecia. Ten stylowy brytyjski magazyn zawitał do Polski już z początkiem listopada! Magazyn jest tworzony z myślą o ludziach, dla których gadżety i sprzęt elektroniczny mają tak samo duże znaczenie, jak dobór ubrania, samochodu, czy sposobu spędzania wolnego czasu.
Każdy numer miesięcznika T3 to ponad 120 stron poświęconych najnowszym modelom telefonów komórkowych, aparatów cyfrowych, sprzętu audio i HD. To porywające sesje zdjęciowe i ekskluzywne reportaże.
Do numeru 11/2011 T3 ukazywał się w cyklu dwumiesięcznym.

czytaj więcej zwiń opis