e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 6/2021

czytaj

Cztery Kąty

6/2021 (10.06.2021)

Liczba stron: 180

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.99 zł

Opis

Z miłości do drewna; 75 m2 na warszawskim Wilanowie.; duńskie inspiracje - mieszkanie z ogródkiem; stylowo i domowo - apartament dla 4-osobowej rodziny; alarm na wakacje; klimatyzacja na upalne lato; kuchnia idealna - przestrzeń kuchenna dopasowana do potrzeb właścicieli; świętujemy sezon grillowy; stelaż podtynkowy - estetyka i komfort; relacja z programu „Weekendowa metamorfoza”; płytki - praktyczna ozdoba ściany; światło w zawieszeniu; smak lata - nic tak dobrze nie smakuje jak obiad lub kolacja zjedzona na świeżym powietrzu; „błyskotliwe” świeczniki; pelargonie dobre na balkon.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis