e-Kiosk.pl - Cztery Kąty 7-8/2021

czytaj

Cztery Kąty

7-8/2021 (20.07.2021)

Liczba stron: 180

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
6.99 zł

Opis

Zapraszamy do świata fantazji; meble trwałe i piękne; mieszkanie jak marzenie - 76 m2 dla dwojga; dom z ogrodem w Warszawie; apartament dla singla; nieszablonowe okna; miły chłód - jak uzyskać taki efekt w własnym mieszkaniu; komfort w strefie prysznica; dopasuj blat do swojej kuchni; relacja z programu „Weekendowa metamorfoza”; zaaranżuj kolorowy balkon w stylu boho; książki na wystawie; świat owadów - dekoracje z takim motywem wprowadzą do wnętrza naturę, egzotykę i powiew lata; idealny plakat do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego i kuchni wybierzesz z łatwością; wolny i piękny jak ptak; stojak piknikowy dla dwojga; zioła na balkonie.

Miesięcznik Cztery Kąty ukazuje się od października 1991 r. i jest najpoczytniejszym poradnikiem poświęconym dekorowaniu wnętrz.
Czytelnikami Czterech Kątów są osoby zainteresowane samodzielnym urządzaniem i remontowaniem domów oraz mieszkań, otwarte na nowości, poszukujące ciekawych pomysłów na zaaranżowanie swojego otoczenia. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich tych, którzy chcą mieć przytulne i atrakcyjne mieszkanie, wykorzystują oryginalną architekturę i sprawdzone pomysły.

czytaj więcej zwiń opis