e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 25/2021

czytaj

Newsweek Polska

25/2021 (20.06.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Mariusz Kamiński - jest nazywany Berią lub Jeżowem, bo pod jego rządami służby stały się agencją ochrony interesów partii rządzącej oraz inwigilacji opozycji; Michał Dworczyk - co jeszcze wypłynie ze skrzynki e-mailowej; Marcel Andino Velez; jak to jest być jedynakiem; Andrzej Bargiel - zjechał na nartach z K2 i Broad Peaku; 45. rocznica Czerwca; Dionisios Sturis - pisarz w swojej najnowszej książce odsłania ciemniejszą stronę Grecji; skutki pandemii; rynek mieszkaniowy - rekordowe ceny nie odstraszają Polaków, bo kredyty są tanie jak nigdy; wkrótce Bruksela ma zdecydować, czy zakazać klatkowej hodowli zwierząt; podróże bez śladu węglowego; czy torebki foliowe i naczynia jednorazowe od lipca znikną z rynku; panele fotowoltaiczne mogą przestać się opłacać po zmianach, jakie szykuje prosumentom rząd; okazuje się, że uprawianie sportu nie zawsze jest zdrowe; Mockhorn – bagienna wyspa piratów; jak pandemiczny lockdown zmienił życie dzikich zwierząt; Harry Macqueen - jego film „Supernova” z Colinem Firthem i Stanleyem Tuccim 25 czerwca wchodzi do kin.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis