e-Kiosk.pl - Forbes Women 4/2021

czytaj

Forbes Women

4/2021 (12.08.2021)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.30 zł 17.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

82,80 zł

Opis

Katarzyna Dowbor i Maria Dowbor-Baczyńska – Damy o pieniądzach nie rozmawiają; Dominika Bettman i Daniela Armano-Wallner – rozważna i nieschematyczna; Raport „Forbes Women” – Bieg z kulą u nogi; Focus Bizneswoman – Hrabiowie w gumiakach; Kurczak z fasoli i inne niemięsa; Akademia „Forbes Women” – Nie bądź sama w sieci; Kobieca siła przekracza stereotypy; Dom kontra zdrowie; Wybierz czyste ogrzewanie; Prywatna szkoła – dla elit czy snobów.

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy, problemy, które z racji biznesowego i konserwatywnego charakteru magazyny Forbes nie znajdują miejsca na łamach miesięcznika: cała strefa psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym). Cały obszar stylu życia, (hobby, moda biznesowa, etykieta).

czytaj więcej zwiń opis