e-Kiosk.pl - Wysokie Obcasy Extra 8/2021

czytaj

Wysokie Obcasy Extra

8/2021 (15.07.2021)

Liczba stron: 204

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.99 zł 9.99 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 42% w porównaniu do ceny z okładki

69,99 zł

Opis

Czy Mariusz Szczygieł wierzy w sny; jak zostać samicą alfa dla psa; Grażyna Plebanek szaretuje na czas; seksuolożka Agata Stola - odpuść ciału; Kate Winslet - w zimnej wodzie kąpana; Mata Hari żyła dla miłości i przyjemności; Annalena Baerbock - nowa kanclerka Niemiec; dlaczego wkurzają nas nastolatki; Magdalena Koleśnik - aktorka z Podlasia; wystawa - Alice Neel rozebrała Warhola; ubierz się jak rajski ptak; jak pięknie przeżyć lato; łapiemy falę z Karoliną Wolińską; Marta Gessler podaje morele i jeżyny z jałowcem; jazda bez dachu; Michał Cichy o duchowym bracie.

Wysokie Obcasy Extra to specjalne wydanie magazynu, dostępne w samodzielnej sprzedaży. Pierwszy numer ukazał się na rynku w kwietniu 2010 i spotkał się z dużym zainteresowaniem odbiorców. W wyniku tego zainteresowania w roku 2010 Wysokie Obcasy Extra były kwartalnikiem, ale głosy czytelników ośmieliły nas do decyzji o dwumiesięczniku w roku 2011 i miesięczniku w 2014.
Wydania przygotowywane są z myślą o stałych i nowych czytelniczkach i czytelnikach; prezentują wywiady z interesującymi osobami, felietony i teksty stałych, lubianych autorów, wyjątkowe sesje mody i urody.
Magazyn Wysokie Obcasy Extra jest skierowany do osób wykształconych, aktywnych, ciekawych świata, zainteresowanych kulturą, psychologią, polityką, ale także otwartych na niebanalne propozycje modowe i kulinarne. Główną grupę odbiorców tworzą kobiety z wyższym wykształceniem, w wieku 25-35 lat, o otwartych umysłach, pracujące, rodzinne, również feministki. Do czytania magazynu redakcja zaprasza też panów.

czytaj więcej zwiń opis