e-Kiosk.pl - Auto Świat 26-27/2021

czytaj

Auto Świat

26-27/2021 (27.06.2021)

Liczba stron: 84

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
4.99 zł
140,40 zł

Opis

Samochodem po Europie w czasie pandemii; Volkswagen Multivan T7 - nowa generacja kultowego busa; Opel Mokka z turbodoładowanym benzyniakiem 1.2; Porsche Targa zachwyca zaletami nowej „911-ki”, czerpiąc z liczącej ponad pół wieku tradycji; Ford Kuga, Hyundai Tucson i Mazda CX-30: porównanie hybrydowych SUV-ów; szukamy auta za 10-20 tys. zł - oferta na rynku, na co zwrócić uwagę, gdzie szukać; dokąd trafia szrot z Niemiec; trwałość silnika PureTech.

Auto Świat to najpopularniejszy w Polsce magazyn dla pasjonatów motoryzacji. Czytelnicy znajdą w tygodniku prezentacje najnowszych samochodów, opisy jazd testowych, a także raporty o sprawach ważnych dla kierowców np. zmianie przepisów ruchu drogowego. Każdy numer tygodnika zawiera testy samochodów, porównania wybranych modeli, porady dotyczące eksploatacji auta i odpowiedzi ekspertów na pytania czytelników.

Tygodnik Auto Świat jest również organizatorem ogólnopolskich konkursów i plebiscytów dla czytelników. Jednym z nich jest Narodowy Auto Test - kompleksowe badanie opinii polskich kierowców na temat posiadanych przez nich samochodów. Wyniki testu pokazują stan polskiej motoryzacji oraz preferencje i oczekiwania kierowców wobec swoich aut.

czytaj więcej zwiń opis