e-Kiosk.pl - O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą 6/2021

czytaj

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą

6/2021 (05.07.2021)

Liczba stron: 124

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
11.10 zł 12.00 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 17% w porównaniu do ceny z okładki

119,00 zł

Opis

Przyczyny demencji mają więcej wspólnego z mikrobiotą w przewodzie pokarmowym niż z głową; jak skutecznie zapobiegać nagłym i ciężkim nawrotom tocznia rumieniowatego; nadchodzą wakacje – najlepszy czas, żeby się zresetować i zapobiec wypaleniu zawodowemu; najskuteczniejsze sposoby wzmocnienia naszego układu immunologicznego; czy odpornościowy może powstrzymać rozwój guza, nie niszcząc go; tężyczka: atakuje zestresowanych i niełatwo ją zdiagnozować; 7 sposobów na opryszczkę.

O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą to dwumiesięcznik wydawany na licencji bestsellerowego w Anglii, USA i Australii poradnika medycznego „What Doctors Don’t Tell You”. Pismo nie tylko ujawnia niedociągnięcia i ograniczenia medycyny oficjalnej, ale również podaje szereg alternatywnych metod leczenia.
Wielką zaletą magazynu jest prezentowanie poważnej wiedzy w sposób przystępny i atrakcyjny dla każdego. Jest kierowany do wszystkich osób dbających o swoje zdrowie, ale dominującą grupą czytelników są kobiety. Stąd w doborze tematów pierwszeństwo maja artykuły poświęcone kobiecym problemom zdrowotnym na różnych etapach życia i aspektom zdrowotnym diety, kultury fizycznej oraz zabiegów higienicznych i kosmetycznych.
To lektura obowiązkowa dla każdego, kto ceni swoje zdrowie. Pamiętaj - tylko my opisujemy to O Czym Lekarze Ci Nie Powiedzą!

Uwaga: e-wydania nie zawierają płyt CD/DVD, kuponów rabatowych itp. dołączanych do wydań papierowych.

czytaj więcej zwiń opis