e-Kiosk.pl - Polityka 27/2021

czytaj

Polityka

27/2021 (29.06.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Lato z przeszkodami, czyli przewodnik podróżnika; Kaczyński kontra Tusk: kolejne starcie politycznych liderów; prof. Ryszard Koziołek o zmianach w kanonie lektur, reformie szkolnej ministra Czarnka i humanistach sygnalistach; prof. Zbigniew Izdebski o Michalinie Wisłockiej, kłopotliwej ikonie polskiej seksuologii, w setną rocznicę urodzin; jak adoptowani poszukują biologicznych rodziców; nieudane porwanie owcy Dolly.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis