e-Kiosk.pl - Polityka 28/2021

czytaj

Polityka

28/2021 (06.07.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Donald Tusk obudził w partii nadzieję i wiarę, że uda mu się wskrzesić Platformę; rozmowa z Mateuszem Golą, psychoterapeutą, o tym, czy pornografia jest dobrym lekiem na nudę; pandemiczne rygory stały się dla niektórych urzędów wymówką, żeby pracować wolniej, nie dotrzymywać terminów, przepchnąć kontrowersyjne decyzje bez społecznych konsultacji; prof. Aleksander Wolszczan o tym, czy jesteśmy sami we wszechświecie; moda na upiększanie trafiła pod strzechy; masowe ubojnie i konsekwencje taniego mięsa.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis