e-Kiosk.pl - Polityka 29/2021

czytaj

Polityka

29/2021 (13.07.2021)

Liczba stron: 108

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Pocovidowe lato dzieci; kariera państwa Sobolewskich; Trzaskowski–Tusk - czy się dogadają; coraz mniej wymagająca matura; rozmowa z Violettą Ozminkowski-Daukszewicz i Krzysztofem Daukszewiczem; zawody w policzkowaniu; rozmowa z Agnieszką Doczekalską; domowe elektrownie atomowe; pisowskie 3D - dług, danina, drożyzna; niespokojne Morze Czarne; dziecięce ofiary trudnej przeszłości; gorący kartofel Kamali; jak powstawały alfabety; dlaczego wybuchła wojna secesyjna; pośmiertna podróż księcia Poniatowskiego; co dziś w teatrze znaczy męskość; gwiazda Czerwono-Czarnych i Trubadurów, o muzyce, koncertach i specyfice polskiego bigbitu; dzieci we współczesnych horrorach; niecodzienna historia olimpijska; festiwalowa mapa Dolnego Śląska.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis