e-Kiosk.pl - Nowa Technika Wojskowa 8/2021

czytaj

Nowa Technika Wojskowa

8/2021 (12.08.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
12.99 zł
159,90 zł

Opis

RP Ślązak – jedyny w swojej klasie; Twardy pancerz. Afgańskie Rosomaki; Widzieć i nie być widzianym. Nowe programy radarowe; Mała radiostacja, duże możliwości. Grupa WB przedstawia Silent Network; Sprzęt inżynieryjny i technologie informatyczne. Szerokie przyczółki gliwickiego OBRUM; Szybkie zmiany po „chłodnych” ocenach. Nowe zdolności USA do działań w Arktyce; Rosyjski SHORAD – rakietowy zestaw przeciwlotniczy Tor; F-35 Lightning II – nie sztuka kupić, sztuką jest wdrożyć.

Nowa Technika Wojskowa jest pierwszym w Polsce całkowicie niezależnym, prywatnym czasopismem o tematyce ogólnowojskowej. Ukazuje się od 1991 r. Znajdziecie w nim materiały poświęcone aktualnym problemom rozwoju techniki wojskowej, najnowsze informacje o polskim i światowym przemyśle obronnym, szczegółowe opisy sprzętu wojskowego, wywiady z osobami wnoszącymi istotny wkład w obronność kraju, liczne materiały dotyczące bieżącej sytuacji militarnej na świecie, oraz zmiany zachodzące w NATO. Ponadto w każdym czasopiśmie znajdziecie obszerny dział poświęcony historii techniki wojskowej. Doborowy zespół autorów gwarantuje dużą rzetelność, oraz wysoki poziom merytoryczny czasopisma.


Zobacz też: wydania specjalne. Osoby, które wykupią prenumeratę roczną lub dwuletnią miesięcznika, otrzymują w tym czasie wszystkie wydania specjalne bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis