e-Kiosk.pl - Polityka 30/2021

czytaj

Polityka

30/2021 (20.07.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł
449,00 zł

Opis

Polak nie chce się szczepić - dlaczego; rozmowa z dr Moniką Piotrowską-Marchewą o cnotach niewieścich i lękach polskiej prawicy; czy Donald Tusk poskleja opozycję; prof. Jan Zielonka o tym, jak Europa i Unia muszą się zmienić, aby przetrwać w świecie populistów; zderzenie dwóch trybunałów; środkiem drogi z PSL; religijność zabobonna; jak walczyć z zabójcami drogowymi; powrót do normalności - czyli do czego; rozmowa z Janem Borzęckim; afera Art-B - gumkowanie historii; spór o zwężanie ulic; kto i dlaczego zabił słynnego dziennikarza śledczego; Zuma za kratkami; bunt młodych Chinek; tajemnice neandertalczyków; „Czterej pancerni i pies” - jak powstała legenda; Pearl Harbor - czy Amerykanie mogli przygotować się na atak; wystawa wypędzonych; droga sztuka – w co się teraz inwestuje; Sinéad O’Connor - historia zniszczonej kariery; rozmowa z Krystyną Dąbrowską; Tokio - niechciane Igrzyska; gender w Cannes; szlakiem polskich kopców.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis