e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 30/2021

czytaj

Newsweek Polska

30/2021 (25.07.2021)

Liczba stron: 96

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Jacek Kurski - od opozycjonisty do propagandzisty; jak mały Otyń stał się słynny na całą Polskę, gdy zawitała tam marszałek Sejmu Elżbieta Witek; Elżbieta Witek - ma być nową Beatą Szydło uwielbianą przez elektorat PiS, ale już zaliczyła falstart; czy wyjdziemy z Unii; ryzykowny seks - a potem wizyta u wenerologa; o życiu w dużych miastach i tych prowincjonalnych – opowiada profesor Rafał Matyja, autor książki „Miejski grunt”; Igrzyska w Tokio; Reinhard Heydrich - mistrz etykiety, zabawny, czarujący rozmówca, okrutny faszysta; pogodowa apokalipsa; Kubańczycy zaczęli się głośno upominać o swoje prawa; polityka finansowa PiS; posady i stołki czyli nepotyzm w obozie władzy; kobiece piersi - mają ważne funkcje, zaprogramowane przez ewolucję; z bliska - jeżozwierz karłowaty; polscy archeolodzy odkryli w północnym Sudanie potężną wczesnochrześcijańską katedrę; gadżety do fotografii; KULTURA: Philip Roth; Julia Ducournau; Ann Rule; PRO8L3M.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis