e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 32/2021

czytaj

Newsweek Polska

32/2021 (08.08.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Prezes PiS rządzi tylko i wyłącznie przy pomocy konfliktu; Prof. Marek Safjan o niszczeniu państwa i o tym, jak znalazł się w centrum politycznej wojny; Gdybym ustąpił ze stanowiska, na moje miejsce przyszedłby komisarz polityczny – mówi prezes Najwyższej Izby Kontroli; Po zaginięciu dziecka już nikt nie jest tym samym człowiekiem; Antyszczepionkowcy są coraz bardziej agresywni i coraz lepiej zorganizowani; Wysokie ceny zawdzięczamy globalnym trendom, a także polityce rządu i NBP.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis