e-Kiosk.pl - Forbes Women 5/2021

czytaj

Forbes Women

5/2021 (14.10.2021)

Liczba stron: 180

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.30 zł 17.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 23% w porównaniu do ceny z okładki

82,80 zł

Opis

Kościół, który zbudowała Oprah; Pani od przyszłości; Buntowniczki z Google’a; Aplikacja zamiast szefa; Matki płacą za pandemię; Lista 25 prawniczek w biznesie; Biznes za 10, 50 i 100 tysięcy złotych; Co dzieci wiedzą o pieniądzach i dlaczego tak mało; Bałtyk, czyli toksyczna sadzawka; Mediolan: nowy początek; Atak zombi odwołany.

Magazyn, którego misją jest dążenie do równouprawnienia różnych płci w biznesie. Dlatego nie różnicujemy bohaterów ze względu na płeć. Działając w biznesie wszyscy – czy to kobiety, czy mężczyźni – muszą grać zgodnie z tymi samymi regułami wyznaczonymi przez Kodeks Spółek Handlowych i Prawo Pracy.
Chcemy inspirować do działania, pomagać zdobywać wiedzę i doświadczenie, angażować panie i panów do efektywnej współpracy pokazując pozytywne znane i mniej znane przykłady takowej współpracy. Chcemy poruszać tematy, problemy, które z racji biznesowego i konserwatywnego charakteru magazyny Forbes nie znajdują miejsca na łamach miesięcznika: cała strefa psychologii biznesu (samodoskonalenie, emocjonalne aspekty biznesu, kierowania zespołem, relacji z partnerami biznesowymi, również w kontekście osobistym). Cały obszar stylu życia, (hobby, moda biznesowa, etykieta).

czytaj więcej zwiń opis