e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 34/2021

czytaj

Newsweek Polska

34/2021 (22.08.2021)

Liczba stron: 112

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Sylwia Gregorczyk-Abram - mimo naszych zbiorowych doświadczeń nie potrafimy przyjąć Białorusinów czy Afgańczyków i im pomóc - mówi adwokat z inicjatywy Wolne Sądy; Paweł Kukiz - przystawka prezesa; Jarosław Gowin - rekin, który okazał się płotką; jak pandemiczny system home office nieodwracalnie zmieni rynek pracy; szkoła w kryzysie; samotni ojcowie - robią wszystko, by sprostać i utrzymać się w pionie; kto ma największe szanse zachęcić internautów do zrzutki w sieci; Tadeusz Pietrzykowski - pięściarz, który przetrwał Auschwitz; Beheszta Ajoubi zmienia kolejne kryjówki w Kabulu; fuzja Orlenu i Lotosu; gadżety do czytania i pisania; co zostało z imperium Funduszu Wczasów Pracowniczych; wygrać z COVID-19 - naukowcy pracują nad nowymi szczepionkami; z bliska - zielak pustynny; KULTURA: Kinga Preis; awantura o Solpol; hippie end; DODATEK - ZIELONY NEWSWEEK.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis