e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 9/2021

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

9/2021 (17.09.2021)

Liczba stron: 80

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.40 zł
372,00 zł

Opis

Oddany lataniu – rozmowa z Arturem Kielakiem; jak przyłożyć kątomierz; uwaga na linę; opowiem Ci o samolocie – cz. 15 Auxiliary Power Unit; koncert na cztery Morane’y; szybowcowe MŚ ’21, Montluçon; szlakiem Orlich Gniazd; Aerobaltic – tak dobrze jeszcze nie było; zawód marzeń; z angielskim w świat (8); rekord wingsuiterów.

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis