e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 36/2021

czytaj

Newsweek Polska

36/2021 (05.09.2021)

Liczba stron: 172

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Człowiekiem XX-lecia został Donald Tusk. Kogo jeszcze docenili czytelnicy; Czasem warto ogarnąć świat i Polskę z perspektywy dekad – pisze na XX-lecie naszego pisma Tomasz Lis; Mają 20 lat, jak „Newsweek Polska”. Są z pokolenia Z, jak zmiana; 11 września 2001 r. – Nowojorczycy pamiętają ten dzień, jakby to było wczoraj; Opowieść o Zgorzelcu – jego mieszkańcy chcieliby, żeby wyglądał tak jak niemieckie miasta – bogato i ładnie. Tylko bez uchodźców; Gadżety modne 20 lat temu.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis