e-Kiosk.pl - Wspólnota Mieszkaniowa 10/2021

czytaj

Wspólnota Mieszkaniowa

10/2021 (07.10.2021)

Liczba stron: 64

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
34.50 zł 39.00 zł
468,00 zł

Opis

Rząd liczy się z nami coraz mniej; Wybór instalacji dźwigowej w istniejącym budynku; Studzienka w ogródku przynależącym do lokalu; Spacer z psem na terenie wspólnoty; Koszty lokalowe nie są świadczeniami okresowymi; Decyzję nadzoru lepiej wykonać; Uszkodzona rura kanalizacyjna?

Wspólnota Mieszkaniowa to nowoczesny miesięcznik prezentujący prawne, finansowe i techniczne aspekty zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi. Adresowany jest do licencjonowanych zarządców i pracowników firm zarządzających, członków zarządów wspólnot mieszkaniowych, zarządów spółdzielni mieszkaniowych i TBS-ów, pracowników wydziałów gospodarki komunalnej w jednostkach samorządu terytorialnego, zakładów gospodarowania nieruchomościami, miejskich i gminnych zakładów komunalnych oraz studentów. Na jego łamach wyjaśniamy spory prawne i wątpliwości wynikające z interpretacji ustaw, podpowiadamy sprawdzone rozwiązania problemów prawnych, finansowych i technicznych oraz odpowiadamy na pytania Czytelników. Publikujemy aktualne orzecznictwo.
Wspólnota Mieszkaniowa:
  • pomaga w rozwiązywaniu codziennych problemów zarządców nieruchomości mieszkaniowych,
  • doradza, jak działać zgodnie z prawem, jak oszczędnie gospodarować środkami wspólnoty, jak poprawiać stan techniczny budynku,
  • informuje o ważnych wydarzeniach branżowych,
  • szkoli na corocznych konferencjach, których uczestnicy pogłębiają wiedzę, zasięgają porad fachowców, podnoszą kwalifikacje.

czytaj więcej zwiń opis