e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 38/2021

czytaj

Newsweek Polska

38/2021 (19.09.2021)

Liczba stron: 104

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Z czasem każdy człowiek się zacznie zastanawiać, czy obecność w takiej Unii ma sens – mówi ojciec prezydenta; w dwa miesiące można zostać policjantem uzbrojonym w broń i nie zawahać się, by jej użyć; prof. Michał Głowiński o swojej nowej książce „Tęgie głowy”; zabójcze kryształy - na czarnym rynku są dziś nowe środki odurzające – jeszcze groźniejsze niż dawniej; 45 lat KOR; Zakaria Zubeidi - palestyński terrorysta czy pacyfista; czy ZUS to wytrzyma - wielki problem z małymi emeryturami; nadciąga droga zima - ceny energii rekordowo poszły w górę; gadżety - bądź jak słynny agent 007; jesienne podróże - dokąd na weekend; pogranicze i Alpy - najlepsze szlaki dla pasjonatów dwóch kółek; jak doposażyć rower; koleją po dolinie Napa; na Islandii ruszyła największa na świecie instalacja do wyłapywania CO2 z powietrza; z bliska - ośmiornica; KULTURA: Bergman na nowo; Dwurnik i Sasnal; Joanna Rajkowska; Lil Nas X.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis