e-Kiosk.pl - Przegląd Lotniczy - Aviation Revue 10/2021

czytaj

Przegląd Lotniczy - Aviation Revue

10/2021 (14.10.2021)

Liczba stron: 76

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
15.40 zł
328,00 zł

Opis

Sherwood Ranger - czar dwupłata; Topazem na Zachód; lot nad wodą - zgodnie z przepisami; opowiem Ci o samolocie - cz. 16 Silnik; Genevation GenPro - nowy akrobata; Szybowcowe MP Juniorów ‘21; z Torunia w świat - 64. Puchar Gordona Bennetta; młodzi mistrzowie w Lesznie - 5. MŚ Juniorów Balonów na Ogrzane Powietrze; Kielce nie zawiodły - Aviation Expo ‘21; z angielskim w świat (9).

Chcesz latać? W świat latania wprowadzi Cię bezpiecznie i fachowo "Przegląd Lotniczy – Aviation Revue" - profesjonalny miesięcznik lotnictwa ogólnego i sportowego.

Ukazujące się nieprzerwanie od 1993 r. czasopismo o lataniu, tworzone przez pilotów i dla pilotów, a także dla wszystkich uprawiających aktywnie sporty lotnicze. Na lekturze PLAR wychowało się już kilka generacji pilotów, w tym obecnych kapitanów linii lotniczych. Adresowane jest do osób latających i zainteresowanych lataniem, traktowanym zarówno jako hobby, jak i kariera zawodowa. Naszym mottem jest "latanie dla każdego", a misją - popularyzacja latania poprzez dostarczanie rzetelnej wiedzy lotniczej i istotnych dla bezpieczeństwa informacji oraz monitorowanie bieżących wydarzeń w lotnictwie.

Jako pismo opiniotwórcze, PLAR skupia również cały rynek reklam i ogłoszeń z branży lotniczej.

W 2002 r. "Przegląd Lotniczy - Aviation Revue" został wyróżniony Dyplomem Honorowym FAI (Międzynarodowej Federacji Lotniczej).

Wysokie i bezpieczne loty – tylko z nami.

czytaj więcej zwiń opis