e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 39/2021

czytaj

Newsweek Polska

39/2021 (26.09.2021)

Liczba stron: 120

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 24% w porównaniu do ceny z okładki

331,50 zł

Opis

Anja Rubik – W dzisiejszych czasach trzeba się angażować, za dużo się dzieje, by to ignorować – mówi najsłynniejsza polska modelka; Julia Przyłębska – jej rola i znaczenie w PiS są większe, niż się wydawało; Afera e-mailowa Dworczyka – śmieszy, przygnębia, budzi obrzydzenie. Kto za tym stoi i po co to robi; Sylwia Spurek – kim jest europosłanka, która chce zakazać wędkowania w UE; Jan Peszek – o Mickiewiczu i nowej roli w „Dziadach” w reżyserii Mai Kleczewskiej; Co się dzieje, kiedy kobiety rządzą w restauracyjnej kuchni.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis