e-Kiosk.pl - Tygodnik Do Rzeczy 39/2021

czytaj

Tygodnik Do Rzeczy

39/2021 (26.09.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
5.00 zł 7.90 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 55% w porównaniu do ceny z okładki

184,90 zł

Opis

Tropiciele polskiego antysemityzmu wzięli pod lupę kanon lektur szkolnych; Przekaz lewicowo-liberalnych mediów uzupełnia białoruską operację „Śluza”; Operacja wysokiego ryzyka; Trup w dominikańskiej szafie; Minęło 200 lat od śmierci Stanisława Kostki Potockiego; Rozmowa z prof. dr. hab. Tomaszem Grzegorzem Grossem; Zapominamy, że Słowacja była trzecim agresorem, który napadł na Polskę w 1939 r.; Miliony Afgańczyków zaczną szturmować Europę; W całej Europie gwałtownie rosną ceny energii.

Tygodnik „Do Rzeczy” to pismo o profilu konserwatywno liberalnym dla ludzi, którzy nie boją się myśleć. Kto chce zrozumieć współczesny świat i Polskę powinien po nie sięgnąć. Pismo skupia się na opisywaniu zjawisk politycznych, społecznych, gospodarczych i religijnych z innej niż powszechnie przyjęta perspektywy.
Jego autorzy to znani publicyści, pisarze i historycy. „Do Rzeczy” kieruje Paweł Lisicki, a na stałe pisują w nim m.in. Rafał A. Ziemkiewicz , Piotr Gabryel, Cezary Gmyz, Piotr Semka, Piotr Zychowicz, Kamila Baranowska, Piotr Gociek, Grzegorz Kucharczyk, Wojciech Wybranowski i Łukasz Warzecha.

czytaj więcej zwiń opis