e-Kiosk.pl - Polityka 41/2021

czytaj

Polityka

41/2021 (05.10.2021)

Liczba stron: 100

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Stan wyjątkowej obłudy - co się dzieje z uchodźcami na granicy; Czechów nie obsługujemy - reportaż z Bogatyni; Nowa Lewica - prywatny projekt Włodzimierza Czarzastego; punktoza zabija naukę; dlaczego psychologowie nie pracują w zawodzie; Ordo Iuris -wsparcie z Kremla; rozmowa z wójtem Izabelina Dorotą Zmarzlak; bitwa o handel w niedziele; trudny rynek sportowych transmisji; NIEMCY - układanki po wyborach; HISZPANIA - młodzi tęsknią za tym, co było; Tucker Carlson - medialny guru amerykańskiej prawicy; CZECHY - Pirat Bartosz ratuje kraj; dokąd odleciały bociany; czy otyłość może być zdrowa; rozmowa z Ludwiką Wujec o tym, jak się rodził KOR i jak to wyglądało z perspektywy życia codziennego; pojedynek hetmanów - jak Chodkiewicz z Radziwiłłem wojował; muzea sztuki współczesnej - kto liderem, kto outsiderem; Young Leosia - nowa ikona młodych; fenomen queerowych romansów - Casey McQuiston; miejskie święta światła.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis