e-Kiosk.pl - Polityka 42/2021

czytaj

Polityka

42/2021 (12.10.2021)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
8.00 zł 8.50 zł

Wybierając prenumeratę w eKiosk, oszczędzasz 10% w porównaniu do ceny z okładki

399,00 zł

Opis

Dawid Ogrodnik; Joanna Kulig; Ewa Bem; Sebastian Stankiewicz; Michalina Łabacz; Sarah Ferguson; Liza Minnelli; matka nastolatka - z jednej strony miłość, z drugiej odpowiedzialność; Marek Sekielski - w jaki sposób poradził sobie z nałogiem; czy sztuczna inteligencja zastąpi prawdziwą i czy w przychodni powita nas doktor, czy robot; kraina tajemnic - Rumunia, miejsce na wakacje; cała prawda o... chlebie; dobrze się składa - o sztuce kintsugi opowiada entuzjastka japońskiego rzemiosła; jak odzyskać spokój bez leków, alkoholu, papierosów i słodyczy; ponadczasowa kratka na płaszczach, spodniach, eleganckich garniturach; kolorowa szafa - założycielka znanej kawiarni łączy paryski szyk ze skandynawską ekstrawagancją; ubrania ze skóry naturalnej i eko w jesiennych zestawach; czy zapach może poprawić twoje życie, kreatywność, optymizm.

POLITYKA już od ponad 60 lat towarzyszy polskim przemianom i cieszy się niezmiennie lojalnością i poczytnością wśród czytelników. Siła marki POLITYKI tkwi w niepowtarzalnym zespole autorów, dziennikarzy i redaktorów. Pismo przez lata ugruntowało swoją mocną pozycję na rynku prasowym i czytelniczym wyważonymi komentarzami i obiektywnymi sądami. W opinii czytelników to marka ceniona za rzetelność i wiarygodność, fachowość i trafność w komentowaniu i analizowaniu polskiej rzeczywistości.

POLITYKA w wersji cyfrowej – taniej i wcześniej w Twoim komputerze. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na zakup pojedynczego egzemplarza czy też na prenumeratę POLITYKI w wersji cyfrowej, oszczędzasz w stosunku do ceny kioskowej. Bieżące wydania POLITYKI otrzymujesz poza tym wcześniej aniżeli w tradycyjnej sieci dystrybucyjnej. Już we wtorek wieczorem (20.00) możesz przeczytać najnowsze artykuły, komentarze i felietony autorów POLITYKI.


Zobacz też: wydania specjalne „Polityki”.

czytaj więcej zwiń opis