e-Kiosk.pl - Newsweek Polska 42/2021

czytaj

Newsweek Polska

42/2021 (17.10.2021)

Liczba stron: 116

Dostępne na:

 
Pojedyncze wydanie
7.20 zł
331,50 zł

Opis

Dyplomacja w ruinie - co się dzieje w Ministerstwie Spraw Zagranicznych; Polska poza Unią - jak władza oswaja nas z polexitem; wszystko na abonament - to nowy sposób na życie; demony ultratriatlonisty - o swojej pasji opowiada Robert Karaś, rekordzista świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana; niezwykłe losy serca Chopina; jak Białoruś sprowadza uchodźców na naszą granicę - reportaż Mariusza Kowalczyka; Super Piętnastka - najlepsi prezydenci miast wybrani; o inflacji mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, była prezes Narodowego Banku Polskiego; gadżety - słuchawki z redukcją szumów (ANC); sukces Joanny Tynor; zimowe uroki Austrii; naukowcy testują różne szczepionki, które mają chronić także przed rozprzestrzenianiem się SARS-CoV-2; z bliska - pluskwiaki z rodziny Tessaratomidae; już za 30 lat połowa ludności świata może mieć problemy z dostępem do świeżej wody; film „Hiacynt” Piotra Domalewskiego podbija Netflix; za kulisami XVIII Konkursu Chopinowskiego.

Newsweek Polska to piąta, nieanglojęzyczna edycja amerykańskiego tygodnika, który od dziesięcioleci wyznacza światowe standardy dziennikarstwa. Polskie wydanie pojawiło się na rynku we wrześniu 2001 roku i już na samym początku spotkało się ze znakomitym przyjęciem ze strony czytelników.

Traktując o polityce, nie stara się jednocześnie jej kreować. Także niezwykle staranny dobór informacji, sposób ich prezentowania, unikalna konstrukcja tekstu oraz nowoczesna szata graficzna budują pismo, które tworzy nową jakość na rynku.

U podstaw pisma niezmiennie leży niezależne, szerokie spojrzenie, bezstronność, obiektywizm i dystans do świata. Stawiamy na wnikliwe analizy, zdecydowane stanowiska oraz wyczerpujące oceny. Jesteśmy zawsze na czasie, a nawet staramy się wychodzić w przyszłość i wyprzedzać potrzeby czytelników. Spośród innych tytułów naszego segmentu wyróżnia nas międzynarodowa marka, neutralności w podziale politycznym, bardzo dobre fotografie oraz serie dodatków specjalnych.

Numer 12/2007 możesz pobrać bezpłatnie!

czytaj więcej zwiń opis